Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 22.04.2019 17:48
  • 0
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

Коли пересічного футбольного уболівальника запитати: «А як, до прикладу, завершиться поєдинок у середу між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем»? То практично кожен другий нейтральний фанат скаже, що зустріч може закінчитися на три можливих результати – виграють одні чи другі. А можлива й нічия…

Десь приблизно так і виглядав початок нинішнього футбольного дійства на Рівненщині у першій та другій лігах.

Монолітівці спасували, володимирчани успішно дебютували

Почну з другої ліги, яка за хронологією стартувала трішечки раніше першої, бо свою стартову суботню гру у Дубровиці «Моноліт» починав о 13:00. З різних причин енергоремонтники на двобій не змогли зібрати оптимальний склад, але у глибині душі десь жевріла надія, що й гравці ротації якось з дубровичанами упораються. Але не вийшло – перекроєний захист та середина поля належним чином не спрацювали. І пропустивши по голу у кожному з таймів, атомники змушені були визнати вищість господарів – 0 : 2.

Далі до справи долучилися володимирчани. Свій дебютний поєдинок вони мали грати на виїзді проти томашгородського «Граніта». Але на прохання команди з Рокитнівського району зголосилися на домашній матч. І не прогадали, бо здобули хоч важку, але заслужену перемогу – 3 : 2.

Рахунок у матчі відкрив Богдан Ковальчук, своєчасно зігравши на добиванні – 1 : 0. Гості й не думали відсиджуватися в обороні і поновили рівновагу – 1 : 1. Господарі, скориставшись незрозумілою анемією оборонців гостей, виводять Сергія Сиротюка на ворота візитерів, і нападник свого шансу не втрачає – 2 : 1.

Та помилка вже «енергійного» захисту, який «привозить» пенальті у власні ворота, робить рахунок знову нічийним – 2 : 2. Таке співвідношення сил протрималося фактично аж до заключних хвилин зустрічі. Тоді Олександру Васьковцю вдався феноменальний удар зі штрафного, який і став переможним – 3 : 2.

Інші зустрічі принесли наступні результати: ФК «Зарічне» – «Случ» Березне 1 : 3, «Садове-2» – «Рачин» 1 : 0, «Полісся» Рокитне – ОТГ «Клевань – Оржів» 2 : 0, «Стандарт – Водник» Рівне – ФЦ «Дубно» 0 : 0.

Перші ігри в області. Рафалівка проти Бугрина…

У вищому обласному дивізіоні серед команд нашого регіону першою прийняла бій ще в суботу Рафалівка. Підопічні тренера Івана Ярути за свідченням очевидців переважали бугринську «Калину» до перерви, та вже на початку другого тайму програвали гостям, які скористалися помилкою оборонців – 0 : 1.

Відзначився Сергій Непомнящий, кращий бомбардир першості Рівненщини минулого року у складі ФК «Вельбівно», команди-переможця цих змагань, яка через фінансові негаразди зникла з футбольної карти області.

Господарі таки зуміли «дотиснути» непоступливих приїжджих футболістів за рахунок пенальті, реалізованого Дмитром Серховцем вже в доданий арбітром час – 1 : 1.

…а Вараш проти «Малинська»

А у неділю вже Вараш зумів на власні очі побачити, як нині виглядає один з лідерів аматорського чемпіонату України – ФК «Малинськ». Підопічні тренера Богдана Самардака тільки напередодні у себе вдома втратили перемогу з ФК «Ужгород» – 1 : 1, але зберегли за собою провідний рядок у змагальному рейтингу своєї групи, хоча і Коломия і Оржів ще мають гру у запасі.

Виходячи з цього, наставник малинчан виставив на двобій резервний склад, давши відпочити і нашим землякам Віталію Бриксі, який взагалі не роздягався, та Василю Лойку, що вийшов на заміну в останні чверть години.

Але й дублери малинчан виявилися на голову сильнішими за нинішній «Ізотоп – РАЕС». Вже з перших хвилин стало ясно, що голи у ворота господарів, то лише справа часу.

Ще до перерви гості змусили колишнього голкіпера кричильського «Колоса», а нинішнього змінника Юрія Крисюка Андрія Кардаша п’ять разів діставати м’яча із сітки власних воріт.

До честі господарів – вони намагалися чинити опір і заробили аж два пенальті, щоправда Микола Засєкін реалізував лише перший, а другий приїжджий кіпер Михайло Грицаль у стрибку відбив.

По перерві мало що змінилося, хіба що Самардак дав пограти ще й декому з основи. Спільними зусиллями його хлопці довели рахунок до непристойного – 7 : 1 на свою користь.

Претендент на чемпіонство і юнацькі перемоги

Якщо футболісти з Березнівського району гратимуть так і надалі, то вони будуть безсумнівним претендентом №1 на звання чемпіона Рівненщини.

Хоча, я думаю, і минулорічні чемпіони з Сарн без боротьби титулом не поступляться. Це вони довели вже у домашньому дебютному двобої з клеваньською «Коливанню», розгромивши суперника – 5 : 0. Претензії, і досить вагомі, на призове місце має і команда Володимира Новака – ФК «Садове», яка переконливо – 3 : 0 обіграла у Млинові місцеву «Ікву». Новачок ліги – здолбунівський «Локомотив» – вдома мінімально – 0 : 1 поступився радивилівському «Соколу».

Окремо про юнацькі перегони. Обидві наші першолігові представники своїх опонентів здолали: вихованці Івана Мальця – бугринських однолітків – 2 : 0, а підопічні Бориса Котка – малинських ровесників – 4 : 2.

У суботу стартували у футбольному чемпіонаті воїнів АТО (група «Захід») і наші земляки з п’ятого окремого батальйону Національної гвардії України, що дислокується у Вараші. Вони привезли очко з Гощі, де розійшлися миром – 1 : 1 з місцевими воїнами – футболістами.

Анонс

А на закінчення – анонс на майбутні вихідні. Через свято Пасхи чемпіонат паузує до 1-го травня, а у Кубку Рівненщини віч-на-віч зійдуться наші друголіговці, «Моноліт» та «Енергія». Матч запланований на суботу, 27-е квітня, але дата гри може бути й скоригована. Наші ж атошники мають тримати курс на Броди Львівської області. У перший день травня «Енергія» з «Монолітом» зустрінуться знову, але тепер уже в рамках другого туру першості у Володимирці. Рафалівка не грає, а ізотопівці прийматимуть у себе млинівську «Ікву».