Поєдинки 1/8 фіналу Кубка Рівненщини

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 30.05.2019 15:52
  • 0

Поєдинки 1\8 фіналу Кубка Рівненщини, що відбулися на стадіонах Рівненщини 22 травня, можна умовно розділити на три групи.

Зустрічі, які не відбулися

Перша – це зустрічі, які зовсім не відбулися: «Темп» (Борове) – «Ріттер» (Гоща), «Сокіл» (Радивилів) – «Калина» (Бугрин) та «Граніт» (Клесів) – «Маяк» (Сарни).

Що Гоща не поїде до Борового, то це, в принципі, можна було передбачити заздалегідь. Навряд там хтось знав про те, що навіть з Вараша у добру погоду до села Зарічненського району можна дістатися за дві години (у кращому випадку). Та й самі гощанці зараз не особливо виблискують у вищій лізі обласного футболу.

А от невиїзд Бугрина до Радивилова викликає вже більше питань. Як не як, а «Калина» – четверта команда області минулого року…

Ну, й суцільна загадка – «Граніт» Клесів. Колектив досить непогано виступав на передсезонному Меморіалі Володимира Шморгуна, а тут не виходить на матч із минулорічним чемпіоном на своєму полі. Природні катаклізми? А через три дні клесівчани виборюють Кубок ліги, при чому вдруге поспіль, дотискуючи тих же боровців вже в доданий арбітром час… Просто цікаво, як отакі неявки на кубкові зустрічі відповідають регламенту змагань?

Інфантильні двобої

Друга група – це двобої, де особливої боротьби не спостерігалося.

Це, в першу чергу, гра у Здолбунові, де Малинськ вдруге за три дні декласував місцевих залізничників – 6 : 1.

Схожа картина була й у Клевані, де «Коливань» не зуміла протистояти лідеру першої ліги з Садового – 0 : 3. Один з голів тут – на рахунку нашого земляка Стаса Гребеня.

Запеклий футбол і матч чвертьфіналу

Ну, й остання група – матчі, де точилася неабияка боротьба. У Березному «Случ» зумів протриматися проти торішнього володаря Кубка Рівненщини – ОДЕКа – аж 50 хвилин. Але потім все ж пропустив два м’ячі від Юрія Капустинського – 0 : 2.

Лідер другої ліги – дубровицький «Лісівник» взагалі довів справу у протиборстві з «Ізотопом – РАЕС» до післяматчевих пенальті (основний і додатковий час – 0 : 0). Та лотерею одинадцятиметрових штрафних ударів програв – 5 : 6.

Вараш – Рафалівка

А найцікавіший кубковий поєдинок трапився у Вараші, де на запасному полі спорткомплексу Рівненської АЕС «Моноліт» приймав ФК «Рафалівку». Краще, як не дивно, почали зустріч молодші за рангом енергоремонтники, і досить швидко Василь Квачук рахунок відкрив – 1 : 0. Гості додали у швидкості, і Віталій Корзюк поновив рівновагу – 1 : 1, використавши подачу від кутового прапорця від Дмитра Серховця.

Другий тайм довів, що на той день варашани були сильніші. Сергій Кедич, що вийшов на поле після перерви, вивів монолітівців уперед – 2 : 1, майже повторивши гол Корзюка. А остаточно добив візитерів гол Олега Мирончука у ендшпілі двобою, який і вивів господарів у чвертьфінал – 3 : 1.

У понеділок, 27-го травня, відбулося жеребкування чвертьфіналів Кубка. На цьому етапі гратиметься лише один матч, орієнтовна дата проведення – 30 червня. Суперниками стануть «Ізотоп-РАЕС» – «Темп» (Борове), «Маяк» (Сарни) – «Моноліт» (Вараш), «Малинськ» – «Сокіл» (Радивилів), «Садове» – ОДЕК (Оржів).