світлина ілюстративна

«Чорний» вікенд регіонального футболу: місцеві футболісти мали провальний тиждень

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 30.05.2019 13:31
  • 0

А вже 26 травня майже половину учасників ветеранського матчу знову була на полі. Футбольний нон-стоп у Вараші відкрили «Моноліт» та томашгородський «Граніт» у рамках чергового туру другої ліги.

Монолітівці «просіли»

Досить швидко господарі вразили ворота томашгородців зусиллями Дмитра Папежука – 1 : 0. Та ближче до перерви монолітівці помітно «підсіли», чим одразу ж скористалися фізично сильні «гранітівці». Спершу вони заробили «крапку», скориставшись непорозумінням між Борисом Данилком та Олексієм Бойком. Пенальті чітко замінив на гол Володимир Сорока – 1 : 1.

А вже у доданий до першого тайму час гостям відверто повезло: Віталій Питель з правого флангу прострілював у центр карної зони, але м’яч влучив у не фартового на той день Данилка і закотився у порожні ворота – 1 : 2.

По перерві досить швидко Роман Лоза поновив рівновагу, скерувавши грудьми шкіряну сферу до сітки – 2 : 2. Та футбольна фортуна вирішила, що не бачити господарям перемоги, ба, навіть нічиєї, бо нападник візитерів Питель хвилин за 15 до завершення гри забив гол вартості у три очки – 2 : 3.

Як на мене, причина поразки монолітівців – ейфорія після кубкової звитяги над рафалівчанами. Та й гості виявилися не такими простими, як уявлялося…

Програли і ветерани АТО, і ветерани футболу

Численні глядачі ще встигли перейти із запасного ізотопівського поля на центральне і зуміли побачити останні хвилини поєдинку Ліги учасників АТО (ООС) між господарями з 5-го окремого батальйону Національної гвардії України та гостями з «Тернопіль – АТО». Приїжджі «атошники» переконливо обіграли своїх вараських колег – 3 : 0.

І завершували футбольний день у Вараші теж ветерани – у рамках чемпіонату області ізотопівці приймали у себе минулорічного переможця перегонів сивочолих на Рівненщині – млинівський «Автоплюс».

Гості привезли з собою усіх своїх «зірок», серед яких козирним тузом виглядав Василь Сачко, який свого часу відмінним ударом забезпечив полтавській «Ворсклі» Кубок України, а потім довго тренував полтавчан.

Під стать йому – Сергій Піддубний, екс-граючий тренер фут зального рівненського «Кардинала» та колишні гравці луцької «Волині» Ярослав Комзюк та Альберт Шахов.

Тож сподіватися на позитивний результат варашанам, яких добряче «повозили» напередодні зіркові кияни, було досить проблематично. Так воно і вийшло.

Млинівчани домінували на протязі усього поєдинку і заслужено повези додому три залікові бали – 3 : 1. До перерви відзначився їхній захисник Сергій Чемерис, а у другому таймі «дубль» записав на свій рахунок ще один Сергій – Піддубний. Варашани спромоглися лише «розмочити» «сухе» для них співвідношення сил під завісу гри.

Чорна смуга для володимирчан і виграші юнаків

І вже ближче до вечора стало відомо, що «чорною» ця футбольна субота стала і для володимирчан. Друголігова «Енергія» поступилася у Рокитному «Поліссю» – 1 : 2 , а районні ветерани програли у Костополі «Горизонту» – 0 : 1.

Смуга невдач наших футболістів продовжилася і у неділю, коли програли і першоліговці – ізотопівці у Радивилові – 1 : 2, а рафалівчани – у Гощі – 2 : 3.

Підсолодили гіркі пігулки поразок лише юнаки, які своїх однолітків перемогли – вихованці Бориса Котка – 2 : 0, а підопічні Івана Мальця – 2 : 1.