світлина ілюстративна

Залік здали. На «Спартакіаді Рівненщини» спортсмени з Володимиреччини вибороли 5 призових місць

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter

У неділю 9 червня в місті Корець пройшла обласна спартакіада області серед районних організацій Всеукраїнського футбольного спортивного товариства «Колос» в залік обласних спортивних ігор Рівненщини. У цій спартакіаді  з шести видів спорту наші спортсмени в  п’ятьох видах стали  призерами змагань.

Першу нагороду завоював незамінний гирьовик з Воронок Леонід Хомич. Вже вкотре він доводить що в його категорії рівних йому немає.

У більярді не було рівних нашому земляку Геннадію Дядечку. Він також перший.

Другі місця  в наших спортсменів з настільного тенісу у Люби Мозуль та у Ігоря Губені з шахів.

Єлизавєта Басиста була третьою у шашках та четвертою у дартсі.

У настільному тенісі серед чоловіків Олексій Христянович також четвертий.

Наші переможці вже отримали запрошення до складу команди області на всеукраїнські змагання, які пройдуть у Скадовську з 21 по 24 червня 2019 року. «Побажаєм їм успіху і там», пише Сергій Вінник, голова Володимирецької районної організації всеукраїнського футбольного спортивного товариства «Колос».