Успішний старт «Моноліта»: єдиний вдалий гол і філігранна робота голкіпера вивели варашан в лідери

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 15.04.2019 17:26
  • 0
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

Поєдинками першого етапу 1\8 фіналу Кубка Рівненщини у минулі вихідні стартував офіційний футбольний сезон на теренах області. На цьому етапі колективи, так скажемо, районного рівня мірялися силами з представниками другої обласної ліги.

І треба сказати, що троє з них своє завдання виконали, пройшовши до наступної стадії розіграшу почесного трофея.

За Кубок Ліги змагатимуться завтрашні лідери

Серед цих щасливців окремо виділю успіх «Темпа» з Борової, такої собі столиці зарічненського футболу. Боровці у себе вдома зуміли переграти добре знайомий варашанам томашгородський «Граніт» – 3 : 1 (1 : 1).

Цікавинкою зустрічі був той факт, що гру обслуговувала суддівська бригада з міста атомників на чолі з Тарасом Штинем.

Господарі першими відзначилися у зустрічі, але ще до перерви приїжджі футболісти зуміли відновити рівновагу у рахунку. Та у другому таймі місцеві аматори шкіряного м’яча таки дотисли непоступливих гостей, не дивлячись навіть на сильний вітер, який істотно заважав гравцям показати свою майстерність.

Пройшов далі і клесівський «Граніт», команда досить сильна та досвідчена. Саме вона минулого року виборола Кубок ліги, придуманий РОФФ саме для таких колективів, які найкраще зарекомендують себе у кубкових баталіях. Клесівці на стадіоні «Динамо» у Сарнах переконливо – 4 : 1 обіграли ФК «Зарічне». Доповнила трійку сенсаційних результатів «Горинь» з Кустина Рівненського району, яка у себе залишила без шансів рівненський «Стандарт - Водник» – 3 : 1.

Пройти «на шару» і забити 11 голів

В інших чотирьох матчах далі пішли старші за рангом, а ОТГ «Клевань – Оржів» потрапила до наступного етапу без бою, бо обласна федерація так і не підшукала цьому колективу суперника.

Найбільш вперта боротьба точилася у двобої, який ще у суботу відкривав кубкову програму у селі Велике Поле Березнівського району. Там місцеві футболісти довго пручалися проти ФЦ «Дубно» і поступилися лише у додатковий час – 1 : 2. А от інша команда з цього району – березнівський «Случ» буде змагатися й далі, подолавши опір рівненського «Інтеркарсу» – 2 : 0.

Найбільше м’ячів було забито у Заборолі Рівненського району – аж цілих 11! Тут місцевий однойменний клуб забив гостям із «Садового-2» Гощанського району чотири голи, але візитери відповіли на це аж сімома влучними ударами – 4 : 7.

Єдиний гол «Моноліта» став успішним

Ну, а наших уболівальників найбільше цікавив результат зустрічі у Острозі, куди завітав на гру з командою села Гремяче вараський «Моноліт». Провівши у дорозі більше трьох годин, енергоремонтники все ж вийшли на поле з однією думкою – про перемогу.

Розповідає начальник команди атомників Володимир Штинь: «Перші хвилин 15 пройшли за переваги наших хлопців. Дуже швидко вдалося забити – вже на 4-й хвилині подачу з правого флангу атаки Романа Сильчука головою «замкнув» Олександр Федіна, кіпер зумів відбити м’яч, але просто на ногу тому ж Федіні, який і забив єдиний, і, як виявилося пізніше, вирішальний гол – 0 : 1. Надалі гра вирівнялася, і моменти біля обох воріт виникали досить рідко.

Єдиний гол Олександра Федіни (другий справа у середньому ряду) вивів вараський "Моголіт" до наступної стадії Кубка Рівненщини

У другому таймі наставник гостей Володимир Нестерчук задіяв майже усіх заявлених на поєдинок резервістів, та успіху це не принесло, хоча мав відзначатися Олександр Степанов, який з подачі того ж Сильчука з близької відстані мінімально схибив»…

А от грем’яченці на фініші двобою влаштували справжню облогу воріт візитерів. Та вище всяких похвал у ці хвилини зіграв наш воротар Олександр Приходько, що нейтралізував декілька справді небезпечних спроб креативних гравців господарів.

Хто з ким гратиме в наступному етапі

Уже в понеділок, 15-го квітня, у Рівному відбулося жеребкування наступного етапу кубкової епопеї. Воно принесло наступні результати: