Спортсмени із Вараша здобули медалі на Відкритому чемпіонаті Рівненської області з гирьового спорту

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

Із 23 по 24 березня в Дубному проходив відкритий чемпіонат Рівненської області з гирьового спорту та Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України. На змагання зібралось 112 учасників із 14 областей України та Польщі. Вони змагалися у двоборстві, довгому циклі, ривку, напівмарафоні і жимі однієї гирі.

Про це повідомляється на сайті Вараської міської ради.

Спортсмени із Вараша Роман Васінський та Сергій Бовгиря, які також були у складі збірної команди Рівненської області, виступали у вагових категоріях до 87 та від 87 кілограм.

Роман у двоборстві виборов І місце, у вправі довгий цикл — ІІ місце та командній естафеті ІІІ місце. А Сергій у напівмарафоні впродовж 30 хвилин з результатом 560 раз виборов І місце.

varash.rv.gov.ua
Спортсмени Вараша з нагородами

У загальнокомандному результаті перше місце посіла команда Львівської області, друге місце — команда Рівненської області. А третє місце здобули спортсмени Тернопільщини.