У змаганнях з дзюдо, що проходили у Рівному, вихованці Вараської спортивної школи здобули 6 медалей

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

4 травня в приміщенні Рівненської обласної спортивної школи «Авангард» відбувся відкритий чемпіонат з дзюдо серед хлопців та дівчат 2007-2009 років народження, повідомляє @simya.molod y facebook.

У змаганнях, присвячених пам’яті Голови Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Володимира Шевчука, взяли участь і вихованці Вараської спортивної школи.

У загальному заліку юні дзюдоїсти Вараша покзали такі результати: І місце посіла  Дарина Сивохіна, ІІ- місце Ярослав Шевчук, а ІІІ місце зайняли Назар Воловчук, Богдан Заєць та Олександр Сус.

Поступившись у боротьбі за треті місця, на ІV сходинці опинились Ілля Радчук, Вадим Коваль та Назар Ігнатюк

Загалом вихованці Вараської спортивної школи здобули у цих змаганнях шість призових медалей.