У Вараші відбувся напівмарафон «Забіг під градирнями», де зібрались бігуни із понад 10 міст України

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter

У неділю, 14 квітня, у Вараші відбувся напівмарафон «Забіг під градирнями», яким розпочався перший етап кубку «РАЕС CUP-2019». На цей захід зібралось близько 250 бігунів із понад 10 міст України. 115 з них — працівники Рівненської АЕС, ще 3 — жителі Володимирецького району, повідомляє www.rnpp.rv.ua.

Вік учасників був від 18 до 64 років.

Маршрут забігу стартував з пристанційної площі Рівненської АЕС та пролягав  під градирнями електростанції і по місту Вараш протяжністю в 5 («естафета») та 21.1 кілометр (напівмарафон). Час проходження дистанцій обмежувався:  «естафета» до 1 години та напівмарафон до 3 годин.

На спортивному заході змагались спортсмени та аматори із Києва, Львова, Луцька, Рівного, Ковеля, Броварів, Білої Церкви, Володимирця, Вараша, Нетішина, Енергодара, яких супроводжували медики електростанції та полісмени міста.

Безпеку руху бігунів, роботу пунктів харчування та освіження забезпечували близько ста волонтерів Вараша, серед яких були волонтери-рятувальники Мальтійської служби допомоги та атомники Рівненської та Південноукраїнської АЕС.

У проходженні дистанції напівмарафону кращим серед чоловіків став Микола Левчик з Київського спортклубу «Основа бігу», а серед жінок — львів’янка Тетяна Данилів.

Серед команд в напівмарафоні «естафета» кращою стала команда клубу боксу Рівненської АЕС «Золота рукавиця» — Ілля Шинкаренко та Роман Сніберко. Трохи поступилася їм команда футбольного клубу РАЕС «Ізотоп», у складі якої був наймолодший учасник змагань Максим Лопатін. А найстаршим учасником забігу став 64-річний ветеран РАЕС Володимир Хлюстін, який змагався на дистанції 5 км.

Із найкращим часом «естафету» пройшли Владислав Онопрієнко та Євген Данильчук із команди «Науково-технічного центру», а у сімейному заліку команда представників Рівненської АЕС «POPOV TEAM» — Олександра та Олексій Попови.

Серед підрозділів «Енергоатома» в «естафет» найшвидшою стала команда Рівненської АЕС, команда Запорізької АЕС посіла друге місце, а команда Хмельницької АЕС — третє.

На дистанції 5 кілометів з найкращим часом серед чоловіків другий рік поспіль переміг рівнянин Максим Сліпченко, а серед жінок — представниця київського клубу «Основа бігу» Наталія Приймачук.

«Забіг під градирнями» 2019

Всіх учасників, які прийшли до фінішу, організатори нагородили пам’ятними медалями, а переможці отримали грамоти, кубки, грошові сертифікати та цінні подарунки від партнерів події.